Ebook cyfrowa książka

Wyobraź sobie, że jedziesz samochodem, tramwajem, a nawet samolotem i zabierasz ze sobą, no powiedzmy skromnie tysiąc książek. Bez konieczność pakowania ich do walizki, a tym bardziej dopłaty za nadbagaż.

Nie możliwe? To powiem ci coś jeszcze, zmieścisz je w małej damskiej torebce. Tak, kiedyś myślałam podobnie, że tak się najzwyczajniej w świecie nie da.

Jednak to się zmieniło, dzięki wynalezieniu urządzenia do czytania książek w formie elektronicznej. To płaskie, bardzo lekkie urządzenie, które umożliwia zakup najczęściej przez Internet, praktycznie wszystkich ulubionych tytułów.

Nie zależnie od tego gdzie jesteś, masz dostęp do wielu książek. Nie dość, że to bardzo wygodne rozwiązanie, to także ekologiczne związane z ograniczeniem zużycia papieru.

Najnowsze urządzenie posiada również możliwość konfiguracji tekstu, powiększenie czcionki, a matowy ekran nie męczy oczu podczas czytania. Dostępne wersje z funkcją podświetlania ekranu, są bardzo przydatne, gdyż nie ma potrzeby używania lampki nocnej.

Dotykowy ekran, kolorowe etui, wytrzymała bateria, to dodatki które podkreślają wyjątkowość tego urządzenia.