Problem z internetem

Dla jednych internet to dobrodziejstwo dziesiejszych czasów, dla innych to źrodło wszelkiego zła na świecie. Jedni spędzają w wirtualnym świecie kilkanaście godzin w ciagu dnia, bo to właśnie w internecie znaleźli pracę swoich marzeń, tam też poszukują rozrywki. Drudzy zaś starają się omijać internet szerokim łukiem.

Na przegladanie różnego rodzaju stron poświęcają nie więcej niż kwadrans dziennie. Wolny czas wolą spędzać w realnym świecie, a nie na portalach społecznościowych, tak modnych i popularnych w dzisiejszych czasach. W internecie czas spędzają nie tylko dorośli.

www.dhsummerfestival.pl

Wirtualnym rozrywkom oddają się także ci nieco młodsi, nasze dzieci. Maluchy uwielbiają grać w gry komputerowe, a coraz częściej też korzystają z portali społecznościowych. W samym korzystaniu z Internetu nie ma niczego złego, jednak warto zwrócić uwagę na to czy nasze dziecko jest w sieci bezpieczne i nie czyha na niego żadne zagrożenie w wirtulanym świecie ze strony innych użytkowników, którzy często mają złe intencje.